Ansatte

Alle ansatte

Trine Aase

Avdeling Sunnaas

Trine.Aase@nesodden.vgs.no

Signe Alm

Fagveileder Helse og Oppvekstfag

signe.alm@nesodden.vgs.no

Per Kristian Andenæs

Per.Kristian.Andenas@nesodden.vgs.no

Ellen Torunn Kvalheim Andresen

Ellen.Torunn.Kvalheim.Andresen@nesodden.vgs.no

Eva Beate Aalmo Bertelsen

Eva.Beate.Aalmo.Bertelsen@nesodden.vgs.no

Nils Mauritz Brundtland

Avdelingsleder Realfag

Nils.Mauritz.Brundtland@nesodden.vgs.no

Lars Thomas Bågenholm

Lars.Thomas.Bagenholm@nesodden.vgs.no

Cesar Emilio Perez Castro

Cesar.Emilio.Perez.Castro@nesodden.vgs.no

Marcelo Gana Christensen

Marcelo.Gana.Christensen@nesodden.vgs.no

Silvia Del Pilar Gilabert Duarte

Silvia.Del.Pilar.Gilabert.Duarte@nesodden.vgs.no

Jarle Eldegard

Administrasjonsleder

jarle.eldegard@nesodden.vgs.no

Anne Bergli Eriksen

Førstesekretær

anne.bergli.eriksen@nesodden.vgs.no

Randi Hanne Berg Evensen

Randi.Hanne.Berg.Evensen@nesodden.vgs.no

Margit Semb Garder

Sekretær

margit.semb.garder@nesodden.vgs.no

Live Gunhild Günther

Avdeling Sunnaas

Live.Gunhild.Gunther@nesodden.vgs.no

Lars Kristian Hannevold

IKT - leder

Lars.Kristian.Hannevold@nesodden.vgs.no

Nina M Tønnesen Hanssen

Avdeling Sunnaas

Nina.M.Tonnesen.Hanssen@nesodden.vgs.no

Maria Theres Helen Harries

Maria.Theres.Helen.Harries@nesodden.vgs.no

Grete Holmsen

Karriereveilder

grete.holmsen@nesodden.vgs.no

Ida Charlotte Johnsen

Spes.ped.rådgiver

Ida.Charlotte.Johnsen@nesodden.vgs.no

Eline Skoland Karlsaune

Eline.Skoland.Karlsaune@nesodden.vgs.no

Sothisorubini Kirubamoorthy

Sothisorubini.Kirubamoorthy@nesodden.vgs.no

Anne Kristin Aaslie Kollerud

Anne.Kristin.Aaslie.Kollerud@nesodden.vgs.no

Janne Lise Kristoffersen

Janne.Lise.Kristoffersen@nesodden.vgs.no

Guro Røsjø Kvammen

Guro.Rosjo.Kvammen@nesodden.vgs.no

Brit Grøsfjeld Magelie

Rådgiver

Brit.Grosfjeld.Magelie@nesodden.vgs.no

Ulf Meeg

IKT - koordinator

ulf.meeg@nesodden.vgs.no

Roger Sæterlid Mikalsen

Roger.Saterlid.Mikalsen@nesodden.vgs.no

Mette Margrethe Molland

Mette.Margrethe.Molland@nesodden.vgs.no

Constantin-Codrut Nitulescu

Constantin-Codrut.Nitulescu@nesodden.vgs.no

Annika Nordlund

Rektor

annika.nordlund@nesodden.vgs.no

Lars Erik Olaussen

Avdelingsleder Elektro og Helsefag.

Lars.Erik.Olaussen@nesodden.vgs.no

Karl Erik R. Olesen

Vaktmester

Karl.Erik.R.Olesen@nesodden.vgs.no

Karoline Ross Oliegreen

Karoline.Ross.Oliegreen@nesodden.vgs.no

Rose Elisabeth Otterstad

Rose.Elisabeth.Otterstad@nesodden.vgs.no

Carl Otto Stoud Platou

Bibliotekar

Carl.Otto.Stoud.Platou@nesodden.vgs.no

Eva Harriet Rønkvist

Helsesøster

Eva.Harriet.Ronkvist@nesodden.vgs.no

Hildegunn Skeide

Kantinemedarbeider

Hildegunn.Skeide@nesodden.vgs.no

Britt-Janne Grande Skålvik

Sekretær

Britt-Janne.Grande.Skalvik@nesodden.vgs.no

Linda Helen Hansen Snellingen

Linda.Helen.Hansen.Snellingen@nesodden.vgs.no

Ragne Hilde Solum

Assisterende rektor

Ragne.Hilde.Solum@nesodden.vgs.no

Inger-Lise Stubberud

Avdelingsleder Tilrettelagt avdeling og fungerende avdelingsleder Sunnaas

Inger-Lise.Stubberud@nesodden.vgs.no

Mads Rørvik Sundland

Mads.Rorvik.Sundland@nesodden.vgs.no

Reidar Sødermann

Vaktmester - AFK Eiendom

Reidar.Sodermann@afk-eiendom.no

Aase Søgaard

Konsulent

aase.sogaard@nesodden.vgs.no

Tone Rose Gjøvik Todalshaug

Tone.Rose.Gjovik.Todalshaug@nesodden.vgs.no

Ragnhild Maria Trønsdal

Ragnhild.Maria.Tronsdal@nesodden.vgs.no

Kristin Tøråsen

Leder Kantine

Kristin.Torasen@nesodden.vgs.no

Siv Elisabeth Vestnes

Avdeling Sunnaas

Siv.Elisabeth.Vestnes@nesodden.vgs.no

Lasse Eilert Vik

IKT - koordinator

Lasse.Eilert.Vik@nesodden.vgs.no

Ingrid Margrethe Walseth

Ingrid.Margrethe.Walseth@nesodden.vgs.no

Matias Østebø

Miljøarbeider

Matias.ostebo@nesodden.vgs.no

Guro Østhagen

Avdelings Sunnaas

Guro.Osthagen@nesodden.vgs.no

Kathrine Øverby

Førstesekretær

kathrine.overby@nesodden.vgs.no

Elektrofag

Lars Erik Olaussen

Avdelingsleder Elektro og Helsefag.

Lars.Erik.Olaussen@nesodden.vgs.no

Helse- og oppvekstfag

Signe Alm

Fagveileder Helse og Oppvekstfag

signe.alm@nesodden.vgs.no

Medier og kommunikasjon (gammel ordning)

Eva Beate Aalmo Bertelsen

Eva.Beate.Aalmo.Bertelsen@nesodden.vgs.no

Jarle Eldegard

Administrasjonsleder

jarle.eldegard@nesodden.vgs.no

Studiespesialisering

Ellen Torunn Kvalheim Andresen

Ellen.Torunn.Kvalheim.Andresen@nesodden.vgs.no

Nils Mauritz Brundtland

Avdelingsleder Realfag

Nils.Mauritz.Brundtland@nesodden.vgs.no

Randi Hanne Berg Evensen

Randi.Hanne.Berg.Evensen@nesodden.vgs.no

Guro Røsjø Kvammen

Guro.Rosjo.Kvammen@nesodden.vgs.no

Ulf Meeg

IKT - koordinator

ulf.meeg@nesodden.vgs.no

Roger Sæterlid Mikalsen

Roger.Saterlid.Mikalsen@nesodden.vgs.no

Mette Margrethe Molland

Mette.Margrethe.Molland@nesodden.vgs.no

Ragne Hilde Solum

Assisterende rektor

Ragne.Hilde.Solum@nesodden.vgs.no

Lasse Eilert Vik

IKT - koordinator

Lasse.Eilert.Vik@nesodden.vgs.no

Lærere

Trine Aase

Avdeling Sunnaas

Trine.Aase@nesodden.vgs.no

Signe Alm

Fagveileder Helse og Oppvekstfag

signe.alm@nesodden.vgs.no

Ellen Torunn Kvalheim Andresen

Ellen.Torunn.Kvalheim.Andresen@nesodden.vgs.no

Eva Beate Aalmo Bertelsen

Eva.Beate.Aalmo.Bertelsen@nesodden.vgs.no

Nils Mauritz Brundtland

Avdelingsleder Realfag

Nils.Mauritz.Brundtland@nesodden.vgs.no

Jarle Eldegard

Administrasjonsleder

jarle.eldegard@nesodden.vgs.no

Randi Hanne Berg Evensen

Randi.Hanne.Berg.Evensen@nesodden.vgs.no

Live Gunhild Günther

Avdeling Sunnaas

Live.Gunhild.Gunther@nesodden.vgs.no

Nina M Tønnesen Hanssen

Avdeling Sunnaas

Nina.M.Tonnesen.Hanssen@nesodden.vgs.no

Anne Kristin Aaslie Kollerud

Anne.Kristin.Aaslie.Kollerud@nesodden.vgs.no

Guro Røsjø Kvammen

Guro.Rosjo.Kvammen@nesodden.vgs.no

Ulf Meeg

IKT - koordinator

ulf.meeg@nesodden.vgs.no

Roger Sæterlid Mikalsen

Roger.Saterlid.Mikalsen@nesodden.vgs.no

Mette Margrethe Molland

Mette.Margrethe.Molland@nesodden.vgs.no

Lars Erik Olaussen

Avdelingsleder Elektro og Helsefag.

Lars.Erik.Olaussen@nesodden.vgs.no

Rose Elisabeth Otterstad

Rose.Elisabeth.Otterstad@nesodden.vgs.no

Ragne Hilde Solum

Assisterende rektor

Ragne.Hilde.Solum@nesodden.vgs.no

Inger-Lise Stubberud

Avdelingsleder Tilrettelagt avdeling og fungerende avdelingsleder Sunnaas

Inger-Lise.Stubberud@nesodden.vgs.no

Siv Elisabeth Vestnes

Avdeling Sunnaas

Siv.Elisabeth.Vestnes@nesodden.vgs.no

Lasse Eilert Vik

IKT - koordinator

Lasse.Eilert.Vik@nesodden.vgs.no

Guro Østhagen

Avdelings Sunnaas

Guro.Osthagen@nesodden.vgs.no

Ledelse

Nils Mauritz Brundtland

Avdelingsleder Realfag

Nils.Mauritz.Brundtland@nesodden.vgs.no

Jarle Eldegard

Administrasjonsleder

jarle.eldegard@nesodden.vgs.no

Grete Holmsen

Karriereveilder

grete.holmsen@nesodden.vgs.no

Annika Nordlund

Rektor

annika.nordlund@nesodden.vgs.no

Lars Erik Olaussen

Avdelingsleder Elektro og Helsefag.

Lars.Erik.Olaussen@nesodden.vgs.no

Ragne Hilde Solum

Assisterende rektor

Ragne.Hilde.Solum@nesodden.vgs.no

Inger-Lise Stubberud

Avdelingsleder Tilrettelagt avdeling og fungerende avdelingsleder Sunnaas

Inger-Lise.Stubberud@nesodden.vgs.no

Rådgivere

Grete Holmsen

Karriereveilder

grete.holmsen@nesodden.vgs.no

Ida Charlotte Johnsen

Spes.ped.rådgiver

Ida.Charlotte.Johnsen@nesodden.vgs.no

Brit Grøsfjeld Magelie

Rådgiver

Brit.Grosfjeld.Magelie@nesodden.vgs.no

Eva Harriet Rønkvist

Helsesøster

Eva.Harriet.Ronkvist@nesodden.vgs.no

Matias Østebø

Miljøarbeider

Matias.ostebo@nesodden.vgs.no

Andre ansatte

Per Kristian Andenæs

Per.Kristian.Andenas@nesodden.vgs.no

Lars Thomas Bågenholm

Lars.Thomas.Bagenholm@nesodden.vgs.no

Cesar Emilio Perez Castro

Cesar.Emilio.Perez.Castro@nesodden.vgs.no

Marcelo Gana Christensen

Marcelo.Gana.Christensen@nesodden.vgs.no

Silvia Del Pilar Gilabert Duarte

Silvia.Del.Pilar.Gilabert.Duarte@nesodden.vgs.no

Anne Bergli Eriksen

Førstesekretær

anne.bergli.eriksen@nesodden.vgs.no

Margit Semb Garder

Sekretær

margit.semb.garder@nesodden.vgs.no

Lars Kristian Hannevold

IKT - leder

Lars.Kristian.Hannevold@nesodden.vgs.no

Maria Theres Helen Harries

Maria.Theres.Helen.Harries@nesodden.vgs.no

Eline Skoland Karlsaune

Eline.Skoland.Karlsaune@nesodden.vgs.no

Sothisorubini Kirubamoorthy

Sothisorubini.Kirubamoorthy@nesodden.vgs.no

Janne Lise Kristoffersen

Janne.Lise.Kristoffersen@nesodden.vgs.no

Constantin-Codrut Nitulescu

Constantin-Codrut.Nitulescu@nesodden.vgs.no

Karl Erik R. Olesen

Vaktmester

Karl.Erik.R.Olesen@nesodden.vgs.no

Karoline Ross Oliegreen

Karoline.Ross.Oliegreen@nesodden.vgs.no

Carl Otto Stoud Platou

Bibliotekar

Carl.Otto.Stoud.Platou@nesodden.vgs.no

Hildegunn Skeide

Kantinemedarbeider

Hildegunn.Skeide@nesodden.vgs.no

Britt-Janne Grande Skålvik

Sekretær

Britt-Janne.Grande.Skalvik@nesodden.vgs.no

Linda Helen Hansen Snellingen

Linda.Helen.Hansen.Snellingen@nesodden.vgs.no

Mads Rørvik Sundland

Mads.Rorvik.Sundland@nesodden.vgs.no

Reidar Sødermann

Vaktmester - AFK Eiendom

Reidar.Sodermann@afk-eiendom.no

Aase Søgaard

Konsulent

aase.sogaard@nesodden.vgs.no

Tone Rose Gjøvik Todalshaug

Tone.Rose.Gjovik.Todalshaug@nesodden.vgs.no

Ragnhild Maria Trønsdal

Ragnhild.Maria.Tronsdal@nesodden.vgs.no

Kristin Tøråsen

Leder Kantine

Kristin.Torasen@nesodden.vgs.no

Ingrid Margrethe Walseth

Ingrid.Margrethe.Walseth@nesodden.vgs.no

Kathrine Øverby

Førstesekretær

kathrine.overby@nesodden.vgs.no