Ansatte

Alle ansatte

Signe Alm

Fagveileder Helse og Oppvekstfag

signe.alm@nesodden.vgs.no

Niclas Stensrud Andersen

Niclas.Stensrud.Andersen@nesodden.vgs.no

Veronica Dannevang Andreassen

Veronica.Dannevang.Andreassen@nesodden.vgs.no

Ellen Torunn Kvalheim Andresen

Ellen.Torunn.Kvalheim.Andresen@nesodden.vgs.no

Eva Beate Aalmo Bertelsen

Eva.Beate.Aalmo.Bertelsen@nesodden.vgs.no

Nils Mauritz Brundtland

Avdelingsleder realfag. Eksamensansvarlig.

Nils.Mauritz.Brundtland@nesodden.vgs.no

Wenche Bøe

Fagveileder Helse og oppvekstfag

Wenche.Boe@nesodden.vgs.no

Stalin Coronado Y Costilla Roque

Stalin.Coronado.Y.Costilla.Roque@stabekk.vgs.no

Elizabeth Mary Diskin

Karriereveileder

Elizabeth.Mary.Diskin@nesodden.vgs.no

Jarle Eldegard

Administrasjonsleder

jarle.eldegard@nesodden.vgs.no

Claus Alexander Erichsen

Claus.Alexander.Erichsen@nesodden.vgs.no

Anne Bergli Eriksen

Konsulent

anne.bergli.eriksen@nesodden.vgs.no

Randi Hanne Berg Evensen

Randi.Hanne.Berg.Evensen@nesodden.vgs.no

Marcelo Gana Christensen

Marcelo.Gana.Christensen@nesodden.vgs.no

Margit Semb Garder

Konsulent

margit.semb.garder@nesodden.vgs.no

Silvia Del Pilar Gilabert Duarte

Silvia.Del.Pilar.Gilabert.Duarte@nesodden.vgs.no

Live Gunhild Günther

Avdeling Sunnaas

Live.Gunhild.Gunther@nesodden.vgs.no

Nina Marie Tønnessen Hanssen

Avdeling Sunnaas

Nina.Marie.Tonnessen.Hanssen@nesodden.vgs.no

Tina Hovland Hellebø

Tina.Hovland.Hellebo@nesodden.vgs.no

Regina Sofia Høstlund

Regina.Sofia.Hostlund@nesodden.vgs.no

Ida Charlotte Johnsen

Spes.ped.rådgiver

Ida.Charlotte.Johnsen@nesodden.vgs.no

Beate Kristin Jørstad

Beate.Kristin.Jorstad@nesodden.vgs.no

Fotinie Maria Faarlund Kaliafas

Fotinie.Maria.Faarlund.Kaliafas@nesodden.vgs.no

Sothisorubi Kirubamoorthy

Sothisorubi.Kirubamoorthy@nesodden.vgs.no

Anne Kristin Aaslie Kollerud

Anne.Kristin.Aaslie.Kollerud@nesodden.vgs.no

Janne Lise Kristoffersen

Janne.Lise.Kristoffersen@nesodden.vgs.no

Guro Røsjø Kvammen

Guro.Rosjo.Kvammen@nesodden.vgs.no

Eldrid Ingebjørg Mageli

Eldrid.Ingebjorg.Mageli@nesodden.vgs.no

Brit Grøsfjeld Magelie

Rådgiver

Brit.Grosfjeld.Magelie@nesodden.vgs.no

Ulf Meeg

IKT - koordinator

ulf.meeg@nesodden.vgs.no

Ragnhild Meland

Avdelingsleder norsk og fremmedspråk

Ragnhild.Meland@nesodden.vgs.no

Tine Merakerås

Avdelingsleder elevtjeneste og medier og kommunikasjon

Tine.Merakeras@nesodden.vgs.no

Roger Sæterlid Mikalsen

Roger.Saterlid.Mikalsen@nesodden.vgs.no

Mette Margrethe Molland

Mette.Margrethe.Molland@nesodden.vgs.no

Christian Marius Neegaard

Christian.Marius.Neegaard@nesodden.vgs.no

Constantin-Codrut Nitulescu

Constantin-Codrut.Nitulescu@nesodden.vgs.no

Annika Nordlund

Rektor

annika.nordlund@nesodden.vgs.no

Tlf: 97762686

Lars Erik Olaussen

Avdelingsleder elektro og helsefag.

Lars.Erik.Olaussen@nesodden.vgs.no

Karl Erik Randem Olesen

Vaktmester

Karl.Erik.Randem.Olesen@nesodden.vgs.no

Karoline Ross Oliegreen

Karoline.Ross.Oliegreen@nesodden.vgs.no

Tone Elise Døli Orheim

Tone.Elise.Doli.Orheim@nesodden.vgs.no

Rose Elisabeth Otterstad

Rose.Elisabeth.Otterstad@nesodden.vgs.no

Trine Anita Reiten

Trine.Anita.Reiten@afk.no

Hildegunn Skeide

Kantinemedarbeider

Hildegunn.Skeide@nesodden.vgs.no

Britt-Janne Grande Skålvik

Konsulent

Britt-Janne.Grande.Skalvik@nesodden.vgs.no

Marte Aila Beate Stangeland Solende

Marte.Aila.Beate.Stangeland.Solende@nesodden.vgs.no

Ragne Hilde Solum

Assisterende rektor. Avdelingsleder engelsk og samfunnsfag.

Ragne.Hilde.Solum@nesodden.vgs.no

Inger-Lise Norseth Stubberud

Avdelingsleder tilrettelagt avdeling og Sunnaas

Inger-Lise.Norseth.Stubberud@nesodden.vgs.no

Aase Søgaard

Konsulent

aase.sogaard@nesodden.vgs.no

Tone Ørnes Søndergaard

Tone.Ornes.Sondergaard@nesodden.vgs.no

Kristin Tøråsen

Leder Kantine

Kristin.Torasen@nesodden.vgs.no

Siv Elisabeth Vestnes

Avdeling Sunnaas

Siv.Elisabeth.Vestnes@nesodden.vgs.no

Matias Berg Østebø

Miljøarbeider

Matias.ostebo@nesodden.vgs.no

Guro Østhagen

Avdelings Sunnaas

Guro.Osthagen@nesodden.vgs.no

Kathrine Øverby

Konsulent

kathrine.overby@nesodden.vgs.no

Elektrofag

Lars Erik Olaussen

Avdelingsleder elektro og helsefag.

Lars.Erik.Olaussen@nesodden.vgs.no

Helse- og oppvekstfag

Signe Alm

Fagveileder Helse og Oppvekstfag

signe.alm@nesodden.vgs.no

Regina Sofia Høstlund

Regina.Sofia.Hostlund@nesodden.vgs.no

Studiespesialisering

Ellen Torunn Kvalheim Andresen

Ellen.Torunn.Kvalheim.Andresen@nesodden.vgs.no

Nils Mauritz Brundtland

Avdelingsleder realfag. Eksamensansvarlig.

Nils.Mauritz.Brundtland@nesodden.vgs.no

Stalin Coronado Y Costilla Roque

Stalin.Coronado.Y.Costilla.Roque@stabekk.vgs.no

Elizabeth Mary Diskin

Karriereveileder

Elizabeth.Mary.Diskin@nesodden.vgs.no

Randi Hanne Berg Evensen

Randi.Hanne.Berg.Evensen@nesodden.vgs.no

Guro Røsjø Kvammen

Guro.Rosjo.Kvammen@nesodden.vgs.no

Ulf Meeg

IKT - koordinator

ulf.meeg@nesodden.vgs.no

Ragnhild Meland

Avdelingsleder norsk og fremmedspråk

Ragnhild.Meland@nesodden.vgs.no

Tine Merakerås

Avdelingsleder elevtjeneste og medier og kommunikasjon

Tine.Merakeras@nesodden.vgs.no

Roger Sæterlid Mikalsen

Roger.Saterlid.Mikalsen@nesodden.vgs.no

Mette Margrethe Molland

Mette.Margrethe.Molland@nesodden.vgs.no

Karoline Ross Oliegreen

Karoline.Ross.Oliegreen@nesodden.vgs.no

Tone Elise Døli Orheim

Tone.Elise.Doli.Orheim@nesodden.vgs.no

Ragne Hilde Solum

Assisterende rektor. Avdelingsleder engelsk og samfunnsfag.

Ragne.Hilde.Solum@nesodden.vgs.no

Lærere

Signe Alm

Fagveileder Helse og Oppvekstfag

signe.alm@nesodden.vgs.no

Ellen Torunn Kvalheim Andresen

Ellen.Torunn.Kvalheim.Andresen@nesodden.vgs.no

Eva Beate Aalmo Bertelsen

Eva.Beate.Aalmo.Bertelsen@nesodden.vgs.no

Nils Mauritz Brundtland

Avdelingsleder realfag. Eksamensansvarlig.

Nils.Mauritz.Brundtland@nesodden.vgs.no

Elizabeth Mary Diskin

Karriereveileder

Elizabeth.Mary.Diskin@nesodden.vgs.no

Randi Hanne Berg Evensen

Randi.Hanne.Berg.Evensen@nesodden.vgs.no

Live Gunhild Günther

Avdeling Sunnaas

Live.Gunhild.Gunther@nesodden.vgs.no

Nina Marie Tønnessen Hanssen

Avdeling Sunnaas

Nina.Marie.Tonnessen.Hanssen@nesodden.vgs.no

Regina Sofia Høstlund

Regina.Sofia.Hostlund@nesodden.vgs.no

Anne Kristin Aaslie Kollerud

Anne.Kristin.Aaslie.Kollerud@nesodden.vgs.no

Guro Røsjø Kvammen

Guro.Rosjo.Kvammen@nesodden.vgs.no

Ulf Meeg

IKT - koordinator

ulf.meeg@nesodden.vgs.no

Ragnhild Meland

Avdelingsleder norsk og fremmedspråk

Ragnhild.Meland@nesodden.vgs.no

Roger Sæterlid Mikalsen

Roger.Saterlid.Mikalsen@nesodden.vgs.no

Mette Margrethe Molland

Mette.Margrethe.Molland@nesodden.vgs.no

Lars Erik Olaussen

Avdelingsleder elektro og helsefag.

Lars.Erik.Olaussen@nesodden.vgs.no

Karoline Ross Oliegreen

Karoline.Ross.Oliegreen@nesodden.vgs.no

Rose Elisabeth Otterstad

Rose.Elisabeth.Otterstad@nesodden.vgs.no

Inger-Lise Norseth Stubberud

Avdelingsleder tilrettelagt avdeling og Sunnaas

Inger-Lise.Norseth.Stubberud@nesodden.vgs.no

Siv Elisabeth Vestnes

Avdeling Sunnaas

Siv.Elisabeth.Vestnes@nesodden.vgs.no

Guro Østhagen

Avdelings Sunnaas

Guro.Osthagen@nesodden.vgs.no

Ledelse

Nils Mauritz Brundtland

Avdelingsleder realfag. Eksamensansvarlig.

Nils.Mauritz.Brundtland@nesodden.vgs.no

Jarle Eldegard

Administrasjonsleder

jarle.eldegard@nesodden.vgs.no

Ragnhild Meland

Avdelingsleder norsk og fremmedspråk

Ragnhild.Meland@nesodden.vgs.no

Tine Merakerås

Avdelingsleder elevtjeneste og medier og kommunikasjon

Tine.Merakeras@nesodden.vgs.no

Annika Nordlund

Rektor

annika.nordlund@nesodden.vgs.no

Tlf: 97762686

Lars Erik Olaussen

Avdelingsleder elektro og helsefag.

Lars.Erik.Olaussen@nesodden.vgs.no

Ragne Hilde Solum

Assisterende rektor. Avdelingsleder engelsk og samfunnsfag.

Ragne.Hilde.Solum@nesodden.vgs.no

Inger-Lise Norseth Stubberud

Avdelingsleder tilrettelagt avdeling og Sunnaas

Inger-Lise.Norseth.Stubberud@nesodden.vgs.no

Rådgivere

Elizabeth Mary Diskin

Karriereveileder

Elizabeth.Mary.Diskin@nesodden.vgs.no

Ida Charlotte Johnsen

Spes.ped.rådgiver

Ida.Charlotte.Johnsen@nesodden.vgs.no

Brit Grøsfjeld Magelie

Rådgiver

Brit.Grosfjeld.Magelie@nesodden.vgs.no

Matias Berg Østebø

Miljøarbeider

Matias.ostebo@nesodden.vgs.no

Andre ansatte

Niclas Stensrud Andersen

Niclas.Stensrud.Andersen@nesodden.vgs.no

Veronica Dannevang Andreassen

Veronica.Dannevang.Andreassen@nesodden.vgs.no

Wenche Bøe

Fagveileder Helse og oppvekstfag

Wenche.Boe@nesodden.vgs.no

Stalin Coronado Y Costilla Roque

Stalin.Coronado.Y.Costilla.Roque@stabekk.vgs.no

Claus Alexander Erichsen

Claus.Alexander.Erichsen@nesodden.vgs.no

Anne Bergli Eriksen

Konsulent

anne.bergli.eriksen@nesodden.vgs.no

Marcelo Gana Christensen

Marcelo.Gana.Christensen@nesodden.vgs.no

Margit Semb Garder

Konsulent

margit.semb.garder@nesodden.vgs.no

Silvia Del Pilar Gilabert Duarte

Silvia.Del.Pilar.Gilabert.Duarte@nesodden.vgs.no

Tina Hovland Hellebø

Tina.Hovland.Hellebo@nesodden.vgs.no

Beate Kristin Jørstad

Beate.Kristin.Jorstad@nesodden.vgs.no

Fotinie Maria Faarlund Kaliafas

Fotinie.Maria.Faarlund.Kaliafas@nesodden.vgs.no

Sothisorubi Kirubamoorthy

Sothisorubi.Kirubamoorthy@nesodden.vgs.no

Janne Lise Kristoffersen

Janne.Lise.Kristoffersen@nesodden.vgs.no

Eldrid Ingebjørg Mageli

Eldrid.Ingebjorg.Mageli@nesodden.vgs.no

Christian Marius Neegaard

Christian.Marius.Neegaard@nesodden.vgs.no

Constantin-Codrut Nitulescu

Constantin-Codrut.Nitulescu@nesodden.vgs.no

Karl Erik Randem Olesen

Vaktmester

Karl.Erik.Randem.Olesen@nesodden.vgs.no

Tone Elise Døli Orheim

Tone.Elise.Doli.Orheim@nesodden.vgs.no

Trine Anita Reiten

Trine.Anita.Reiten@afk.no

Hildegunn Skeide

Kantinemedarbeider

Hildegunn.Skeide@nesodden.vgs.no

Britt-Janne Grande Skålvik

Konsulent

Britt-Janne.Grande.Skalvik@nesodden.vgs.no

Marte Aila Beate Stangeland Solende

Marte.Aila.Beate.Stangeland.Solende@nesodden.vgs.no

Aase Søgaard

Konsulent

aase.sogaard@nesodden.vgs.no

Tone Ørnes Søndergaard

Tone.Ornes.Sondergaard@nesodden.vgs.no

Kristin Tøråsen

Leder Kantine

Kristin.Torasen@nesodden.vgs.no

Kathrine Øverby

Konsulent

kathrine.overby@nesodden.vgs.no