Ansatte

Alle ansatte

Signe Alm

Fagveileder Helse og Oppvekstfag

signe.alm@nesodden.vgs.no

Niclas Stensrud Andersen

Niclas.Stensrud.Andersen@nesodden.vgs.no

Veronica Dannevang Andreassen

Veronica.Dannevang.Andreassen@nesodden.vgs.no

Ellen T Kvalheim Andresen

Ellen.T.Kvalheim.Andresen@nesodden.vgs.no

Aalmo Eva B. Bertelsen

Aalmo.Eva.B.Bertelsen@nesodden.vgs.no

Nils Mauritz Brundtland

Avdelingsleder Realfag

Nils.Mauritz.Brundtland@nesodden.vgs.no

Marcelo Gana Christensen

Marcelo.Gana.Christensen@nesodden.vgs.no

Elizabeth Diskin

Karriereveileder

Elizabeth.Diskin@nesodden.vgs.no

Silvia Del Pilar Gilabert Duarte

Silvia.Del.Pilar.Gilabert.Duarte@nesodden.vgs.no

Anne Bergli Eriksen

Konsulent

anne.bergli.eriksen@nesodden.vgs.no

Randi Hanne Berg Evensen

Randi.Hanne.Berg.Evensen@nesodden.vgs.no

Anastassija Foglietti-Nordland

Anastassija.Foglietti-Nordland@nesodden.vgs.no

Margit Semb Garder

Konsulent

margit.semb.garder@nesodden.vgs.no

Live Gunhild Gunther

Avdeling Sunnaas

Live.Gunhild.Gunther@nesodden.vgs.no

Lars Kristian Hannevold

IKT - leder

Lars.Kristian.Hannevold@nesodden.vgs.no

Nina M. Tønnessen Hanssen

Avdeling Sunnaas

Nina.M.Tonnesen.Hanssen@nesodden.vgs.no

Regina Sofia Høstlund

Regina.Sofia.Hostlund@nesodden.vgs.no

Ida Charlotte Johnsen

Spes.ped.rådgiver

Ida.Charlotte.Johnsen@nesodden.vgs.no

Fotinie Maria Faarlund Kaliafas

Fotinie.Maria.Faarlund.Kaliafas@nesodden.vgs.no

Janne Lise Kristoffersen

Janne.Lise.Kristoffersen@nesodden.vgs.no

Guro Røsjø Kvammen

Guro.Rosjo.Kvammen@nesodden.vgs.no

Ingeborg Sivertsen Landfald

Ingeborg.Sivertsen.Landfald@nesodden.vgs.no

Eldrid Ingebjørg Mageli

Eldrid.Ingebjorg.Mageli@nesodden.vgs.no

Brit G. Magelie

Rådgiver

Brit.G.Magelie@nesodden.vgs.no

Ulf Meeg

IKT - koordinator

ulf.meeg@nesodden.vgs.no

Ragnhild Meland

Avdelingsleder norsk og fremmedspråk

Ragnhild.Meland@nesodden.vgs.no

Roger Sæterlid Mikalsen

Roger.Saterlid.Mikalsen@nesodden.vgs.no

Mette Margrethe Molland

Mette.Margrethe.Molland@nesodden.vgs.no

Christian Marius Neegaard

Christian.Marius.Neegaard@nesodden.vgs.no

Lars Erik Olaussen

Avdelingsleder Elektro og Helsefag.

Lars.Erik.Olaussen@nesodden.vgs.no

Karl Erik Randem Olesen

Vaktmester

Karl.Erik.Randem.Olesen@nesodden.vgs.no

Karoline Ross Oliegreen

Karoline.Ross.Oliegreen@nesodden.vgs.no

Tone Elise Døli Orheim

Tone.Elise.Doli.Orheim@nesodden.vgs.no

Rose Elisabeth Otterstad

Rose.Elisabeth.Otterstad@nesodden.vgs.no

Carl Otto Stoud Platou

Bibliotekar

Carl.Otto.Stoud.Platou@nesodden.vgs.no

Hildegunn Skeide

Kantinemedarbeider

Hildegunn.Skeide@nesodden.vgs.no

Britt-Janne Grande Skålvik

Konsulent

Britt-Janne.Grande.Skalvik@nesodden.vgs.no

Inger-Lise N. Stubberud

Inger-Lise.N.Stubberud@nesodden.vgs.no

Aase Søgaard

Konsulent

aase.sogaard@nesodden.vgs.no

Tone Ørnes Søndergaard

Tone.Ornes.Sondergaard@nesodden.vgs.no

Kristin Tøråsen

Leder Kantine

Kristin.Torasen@nesodden.vgs.no

Siv Elisabeth Vestnes

Avdeling Sunnaas

Siv.Elisabeth.Vestnes@nesodden.vgs.no

Matias Berg Østebø

Miljøarbeider

Matias.ostebo@nesodden.vgs.no

Guro Østhagen

Avdelings Sunnaas

Guro.Osthagen@nesodden.vgs.no

Kathrine Øverby

Konsulent

kathrine.overby@nesodden.vgs.no

Elektrofag

Lars Erik Olaussen

Avdelingsleder Elektro og Helsefag.

Lars.Erik.Olaussen@nesodden.vgs.no

Helse- og oppvekstfag

Signe Alm

Fagveileder Helse og Oppvekstfag

signe.alm@nesodden.vgs.no

Regina Sofia Høstlund

Regina.Sofia.Hostlund@nesodden.vgs.no

Studiespesialisering

Ellen T Kvalheim Andresen

Ellen.T.Kvalheim.Andresen@nesodden.vgs.no

Nils Mauritz Brundtland

Avdelingsleder Realfag

Nils.Mauritz.Brundtland@nesodden.vgs.no

Elizabeth Diskin

Karriereveileder

Elizabeth.Diskin@nesodden.vgs.no

Randi Hanne Berg Evensen

Randi.Hanne.Berg.Evensen@nesodden.vgs.no

Guro Røsjø Kvammen

Guro.Rosjo.Kvammen@nesodden.vgs.no

Ulf Meeg

IKT - koordinator

ulf.meeg@nesodden.vgs.no

Ragnhild Meland

Avdelingsleder norsk og fremmedspråk

Ragnhild.Meland@nesodden.vgs.no

Roger Sæterlid Mikalsen

Roger.Saterlid.Mikalsen@nesodden.vgs.no

Mette Margrethe Molland

Mette.Margrethe.Molland@nesodden.vgs.no

Karoline Ross Oliegreen

Karoline.Ross.Oliegreen@nesodden.vgs.no

Tone Elise Døli Orheim

Tone.Elise.Doli.Orheim@nesodden.vgs.no

Lærere

Signe Alm

Fagveileder Helse og Oppvekstfag

signe.alm@nesodden.vgs.no

Ellen T Kvalheim Andresen

Ellen.T.Kvalheim.Andresen@nesodden.vgs.no

Aalmo Eva B. Bertelsen

Aalmo.Eva.B.Bertelsen@nesodden.vgs.no

Nils Mauritz Brundtland

Avdelingsleder Realfag

Nils.Mauritz.Brundtland@nesodden.vgs.no

Elizabeth Diskin

Karriereveileder

Elizabeth.Diskin@nesodden.vgs.no

Randi Hanne Berg Evensen

Randi.Hanne.Berg.Evensen@nesodden.vgs.no

Live Gunhild Gunther

Avdeling Sunnaas

Live.Gunhild.Gunther@nesodden.vgs.no

Nina M. Tønnessen Hanssen

Avdeling Sunnaas

Nina.M.Tonnesen.Hanssen@nesodden.vgs.no

Regina Sofia Høstlund

Regina.Sofia.Hostlund@nesodden.vgs.no

Guro Røsjø Kvammen

Guro.Rosjo.Kvammen@nesodden.vgs.no

Ulf Meeg

IKT - koordinator

ulf.meeg@nesodden.vgs.no

Roger Sæterlid Mikalsen

Roger.Saterlid.Mikalsen@nesodden.vgs.no

Mette Margrethe Molland

Mette.Margrethe.Molland@nesodden.vgs.no

Lars Erik Olaussen

Avdelingsleder Elektro og Helsefag.

Lars.Erik.Olaussen@nesodden.vgs.no

Karoline Ross Oliegreen

Karoline.Ross.Oliegreen@nesodden.vgs.no

Rose Elisabeth Otterstad

Rose.Elisabeth.Otterstad@nesodden.vgs.no

Siv Elisabeth Vestnes

Avdeling Sunnaas

Siv.Elisabeth.Vestnes@nesodden.vgs.no

Guro Østhagen

Avdelings Sunnaas

Guro.Osthagen@nesodden.vgs.no

Ledelse

Nils Mauritz Brundtland

Avdelingsleder Realfag

Nils.Mauritz.Brundtland@nesodden.vgs.no

Ragnhild Meland

Avdelingsleder norsk og fremmedspråk

Ragnhild.Meland@nesodden.vgs.no

Lars Erik Olaussen

Avdelingsleder Elektro og Helsefag.

Lars.Erik.Olaussen@nesodden.vgs.no

Rådgivere

Ida Charlotte Johnsen

Spes.ped.rådgiver

Ida.Charlotte.Johnsen@nesodden.vgs.no

Brit G. Magelie

Rådgiver

Brit.G.Magelie@nesodden.vgs.no

Matias Berg Østebø

Miljøarbeider

Matias.ostebo@nesodden.vgs.no

Andre ansatte

Niclas Stensrud Andersen

Niclas.Stensrud.Andersen@nesodden.vgs.no

Veronica Dannevang Andreassen

Veronica.Dannevang.Andreassen@nesodden.vgs.no

Marcelo Gana Christensen

Marcelo.Gana.Christensen@nesodden.vgs.no

Silvia Del Pilar Gilabert Duarte

Silvia.Del.Pilar.Gilabert.Duarte@nesodden.vgs.no

Anne Bergli Eriksen

Konsulent

anne.bergli.eriksen@nesodden.vgs.no

Anastassija Foglietti-Nordland

Anastassija.Foglietti-Nordland@nesodden.vgs.no

Margit Semb Garder

Konsulent

margit.semb.garder@nesodden.vgs.no

Lars Kristian Hannevold

IKT - leder

Lars.Kristian.Hannevold@nesodden.vgs.no

Fotinie Maria Faarlund Kaliafas

Fotinie.Maria.Faarlund.Kaliafas@nesodden.vgs.no

Janne Lise Kristoffersen

Janne.Lise.Kristoffersen@nesodden.vgs.no

Ingeborg Sivertsen Landfald

Ingeborg.Sivertsen.Landfald@nesodden.vgs.no

Eldrid Ingebjørg Mageli

Eldrid.Ingebjorg.Mageli@nesodden.vgs.no

Christian Marius Neegaard

Christian.Marius.Neegaard@nesodden.vgs.no

Karl Erik Randem Olesen

Vaktmester

Karl.Erik.Randem.Olesen@nesodden.vgs.no

Tone Elise Døli Orheim

Tone.Elise.Doli.Orheim@nesodden.vgs.no

Carl Otto Stoud Platou

Bibliotekar

Carl.Otto.Stoud.Platou@nesodden.vgs.no

Hildegunn Skeide

Kantinemedarbeider

Hildegunn.Skeide@nesodden.vgs.no

Britt-Janne Grande Skålvik

Konsulent

Britt-Janne.Grande.Skalvik@nesodden.vgs.no

Inger-Lise N. Stubberud

Inger-Lise.N.Stubberud@nesodden.vgs.no

Aase Søgaard

Konsulent

aase.sogaard@nesodden.vgs.no

Tone Ørnes Søndergaard

Tone.Ornes.Sondergaard@nesodden.vgs.no

Kristin Tøråsen

Leder Kantine

Kristin.Torasen@nesodden.vgs.no

Kathrine Øverby

Konsulent

kathrine.overby@nesodden.vgs.no